O firmie

 

 

 

Witamy w firmie COTTON-WALL

Jeżeli szukasz oryginalnego, szybkiego i niedrogiego sposobu na odnowienie i dekorację ścian - dobrze trafiłeś.

 

Dekoracyjny tynk bawełniany COTTON-WALL znany też jako tynk japoński to nowa jakość w dekorowaniu ścian i sufitów oraz remontowaniu pomieszczeń. Łączy w sobie nowoczesność i tradycję, prostotę w użyciu i finezję uzyskanego  wykończenia. Wyobraź sobie, jak wygląda i jaki komfort daje ściana pokryta w 100% naturalnym tynkiem bawełnianym: jest przytulnie, ciepło i cicho.

 

Tynk bawełniany pomoże Ci pozbyć się wielu uciążliwości: nierównych i pękających ścian, pogłosu i hałasu w pomieszczeniach.

 

Szybkość i łatwość renowacji docenią szczególnie wykonawcy rynku komercyjnego (hotele, pensjonaty, mieszkania na wynajem) gdzie liczy się czas i efekt. Odnawiając wnętrza nie trzeba zabezpieczać podłóg, wynosić mebli, a co najważniejsze - wyłączać z użycia pozostałej części obiektu. Tynk bawełniany COTTON-WALL nie wydziela zapachu, nie kapie i nie brudzi. Nie wymaga wykonania kosztownych, pracochłonnych i uciążliwych gładzi (pył), które dodatkowo trzeba malować, co pochłania znacznie więcej czasu i pieniędzy.

 

 Stosując tynk bawełniany COTTON-WALL szybko i komfortowo ozdobisz ściany i sufity każdego wnętrza.

 


 

Zapraszamy do współpracy wykonawców i dystrybutorów.

Cała oferta jest dostępna również w naszym sklepie internetowym:  www.budowlane.sklep.pl